Únor 2012

Za rok spisovatelkou

7. února 2012 v 11:19 | Just |  Za rok spisovatelkou
Ahoj,
asi se divíte proč mám takový divný nadpis, mám ho takový protože jsem se zúčastnila projektu který pořádala Miri, tohle je její blog: http://sklenice-snu.blog.cz/
Zúčastnila jsem se protože ráda píšu.
Ale nevím o čem mám psát, kdo by byl tak hodný a pomohl mi napsal mi do komentářů nějaký nápad o čem psát byla bych moc ráda.
Přemýšlela jsem že bych napsala například: Že nějakou holku ve škole šikanují, nemá žádné kamarády a pořád je sama. Je jí 12 let, je jedna z mála studentů kteří se hrozně moc učí.
Co myslíte? Mě se to moc nelíbí, ale nechám to na vás. Tak prosím pište do komentářů, o čem bych mohla psát. Díky, vaše Just!

Další díl mého příběhu

6. února 2012 v 14:10 | Just |  Příběhy
Přeji si toho moc? Vždyť akorát chci mít normální život!
Každý den vídám děti s otcem, kteří se smějí a přeji si aby se mi to taky někdy stalo. Někdy když se jdu sama někam projít, například do parku nebo prostě jdu jenom někam na procházku vidím dítě. Které je smutné stejně jako já a potom k němu přiběhne nějaký pán a dítě se začne smát. Hned jsem pochopila že je to jeho táta. A potom si to ještě ověřím, dítě začne křičet: "Tati, moc ráda tě vidím!"
Jdu domů celá smutná a doufám že už nikdy nic takového neuvidím.

Líbí se vám to? Mám pokračovat?
Vím že asi nechcete abych pokračovala, ale já stejně budu. Baví mě to a nikdo mě nezastaví.
Ahoj. Vaše Just :)

Literární soutěž

4. února 2012 v 20:29 | Just
Ahoj,
vítám vás zase po dlouhé době na mém blogu! Mám pro vás novinku, mám z toho velkou radost. U nás ve škole se každý rok pořádá literární soutěž jménem LITERUŠKA. A já jsem ji tento rok vyhrála :) Mám z toho obrovskou radost. Dne 31.1. kdy je vysvědčení jsem se to dozvěděla. Byla jsem naprosto nadšená že jsem dostala na vysvědčení samé jedničky a k tomu ještě diplom za Literární soutěž, k tomu jsem ještě dostala nějaký žužu a takový sladký copánek :D
Dám vám sem kousek můho příběhu, a dám vám sem odkaz kde si můžete přečíst všechny vybrané Literární práce. Prosila bych aby jste si přečetli i příběh mé sestry Hany, moc gratuluji máš to vážně hezké :D Příběh mé sestry Hany je na straně 10, jmenuje se to Jeden svět.

Tady je kousek toho příběhu:

Mám hodně velkých přání, ale mám jedno největší, a to je tohle: chci, aby se mi vrátil strýc.
Odjel do Ruska, už jsem ho neviděla jeden rok. Hrozně rádi jsme si spolu hráli. Jednou, když
jsem usnula, odjel. Byla jsem hrozně smutná.
Měla jsem ho moc ráda, stále mám a budu mít. Pořád jsme se spolu smáli. Rádi jsme se bavili
o dinosaurech. Ty jsme měli oba rádi.
Stále na něj vzpomínám a doufám, že se ještě někdy potkáme.

Já vím, nepovedlo se mito :D Ale ségra mi říká že je to dobrý, ale kdyby to bylo delší bylo by to lepší :D Jenomže oni mi to tam nedali celý, já jsem to měla delší! :(

Tady je obrázek toho diplomu: